Menu Zamknij

Doświadczenie i filozofia firmy Lanwar

Nasza przygoda z produkcją kosmetyków rozpoczęła się już prawie 30 lat temu, bo w 1990 roku.

Od tego czasu wyprodukowaliśmy miliony sztuk kosmetyków hotelowych, dostarczając je na rynek krajowy jak i rynki zagraniczne. Między innymi do Niemiec, Francji, Rosji, Gruzji,  i wielu innych.

W 2018 roku otworzyliśmy nowoczesną fabrykę w Dusznikach pod Poznaniem, która jest uwieńczeniem wieloletnich lat rozwoju i budowania silnej marki na rynku kosmetyków hotelowych.

Produkujemy kosmetyki z surowców najwyższej jakości wg nowoczesnej technologii zgodnej z procedurami normy GMP (Good Manufacturing Proces), które gwarantują bezpieczeństwo ich użytkowania. Lanwar jest członkiem międzynarodowej organizacji Groupe GM, która jest największym na świecie dostawcą kosmetyków i galanterii do sieci hotelowych m.in. takich jak: Hyatt, Westin, Radisson, Holiday Inn, Mercure i wiele innych.

Naszą filozofią jest budowanie zaufania i silnych relacji z każdym z naszych klientów i dostawców. Rozumiemy, że zaufanie i relacje to bardzo ważny element współpracy. Wiemy, że potrzebujesz najwyższej jakości produktów, dlatego nasza oferta uznanych i luksusowych marek międzynarodowych stale się powiększa. Robimy wszystko, aby dostarczyć jak najlepszych wrażeń gościom twoich hoteli.